Stylizacje do biegania podpatrzone u gwiazd

Bieganie wbrew pozorom ma wiele wspólnego z modą. Po pierwsze pozwala utrzymać dobrą sylwetkę, która od wielu lat jest w modzie. Po drugie odzież do biegania może być wykorzystana do stworzenia modny stylizacji. Po trzecie bieganie samo w sobie jest modą. O ile kwestie samego treningu lepiej pozostawić specjalistom w stylu ks staszewscy, o tyle sprawy związane z dobrym wyglądem podczas biegania to już obszar zainteresowania stylistów. Osoby z dobrym wyczuciem mody wiedzą, co na siebie włożyć, aby nawet zrzucając kilogramy dobrze wyglądać. Oto kilka pomysłów na stylizacje podpatrzonych u gwiazd.

Wygodnie z Jessicą Biel

Jessica została przyłapana przez paparazzi podczas swojego treningu. Miała wówczas na sobie szeroką, czarną, wkładaną przez głowę kurtkę. Wykonana była z chroniącego przed wiatrem i chłodem materiału. Pod spodem kurtka – bluza miała polarowy ocieplacz. Kurtkę można zasunąć pod szyję lub rozpiąć niemal do połowy. Na brzuch ma ona też zasuwaną kieszonkę, w której można trzymać na przykład telefon. Kaptur chroni przed deszczem. Ściągacze w nadgarstkach podnoszą komfort biegu. Do tej oversizowej bluzy, kurtki Jessica założyła czarne, termoaktywne spodenki za kolano. Pod rozpiętą bluzą miała biało – niebieski top. Czarne buty z białymi elementami oraz białe skarpetki przed kostkę dopełniały całej stylizacji. Gwiazda biegała w okularach przeciwsłonecznych.

Uliczna stylizacja Karoliny Gilon

Polska modelka i aktorka, która swoją karierę zaczynała w Top Model jest często krytykowana za śmiałe i ekscentryczne stylizacje. Jej styl bardzo mocno nawiązuje do mody ulicznej. Tym razem jej odzież do biegania znalazła jednak uznanie w oczach stylistów. Pomarańczowe dresy z białymi napisami trafiają bardzo dobrze w kolorystykę sezonu wiosna – lato 2019. Karolina włożyła długie spodnie dresowe z przewiewnego materiału, do których ubrała krótką bluzę odsłaniającą pępek z długimi rękawami. To zdecydowanie dobra stylizacja dla odważnych.